HYPER LADY

Тајната на женското врвно задоволство


100%

СЕРТИФИЦРАН И ЗДРАВСТВЕНО ИСПРАВЕН ПРОИЗВОД

100%

ПРОИЗВЕДЕНО СПОРЕД БАРАЊАТА НА ИСО 9001-2015 СТАНДАРДОТ

ШТО Е
HYPER LADY?

Гелот HYPER LADY за стимулирање на жените, во својот состав и дејство е УНИКАТН производ на пазарот! Ќе ви ги разбуди сите сетила и ќе ве доведе до неочекувани сензации со експлозија од оргазми. Произведен од внимателно одбрани, сертифицирани и проверени хербални суровини. Природна формула специјално прилагодена за понежниот пол.

ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД СТРЕСОТ И НАПНАТОСТА НА СОСЕМА ПРИРОДЕН НАЧИН СО HYPER LADY

СТИМУЛАЦИЈА НА ЦЕЛИОТ ИНТИМЕН РЕГИОН

НЕ ОСТАВА ДАМКИ НА ТЕКСТИЛ

КОГА ЌЕ СЕ ИСУШИ НЕ СЕ ЛЕПИ ЗА КОЖА И ЛЕСНО СЕ МИЕ

ПРОИЗВЕДЕН СПОРЕД БАРАЊАТА НА ISO 9001-2015 СТАНДАРДОТ

СЕРТИФИЦИРАН И ЗДРАВСТВЕНО ИСПРАВЕН ПРОИЗВОД

HYPER LADY НАЧИН НА ПРИМЕНА

hyper-lady-boxC
Гел за интимна масажа HYPER LADY е наменет за локална апликација. Нанесете мала количина од производот на врвот на прстот и нежно масирајте на клиторисот 5-15 минути пред сексуалниот однос. Масажата со гелот HYPER LADY ќе предизвика пријатно чувство на скокоткање и дополнителна стимулација, што ќе ја направи врската повозбудлива. Активните состојки почнуваат да делуваат по 1-3 минути, максималниот ефект ќе го почувствувате помеѓу 5-тата и 15-тата минута. После тоа, доколку сакате да продолжите да уживате, повторно нанесете мала количина гел. Исто така, можете да го нанесете гелот HYPER LADY на целиот интимен регион и да го максимизирате ефектот!
1НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ ➡
Несакани ефекти или нуспојави досега не се забележани или не постојат! Не користете на оштетена кожа, не користете веднаш по бричење и доколку има рани. Доколку почувствувате непријатно пецкање, исплакнете ја кремата со топла вода или гел за туширање.
2НАЧИН НА ЧУВАЊЕ ➡
Чувајте го затворен производот на собна температура. Не изложувајте на директна сончева светлина.
1РОК НА УПОТРЕБА ➡
Означено на пакувањето.
2ПАКУВАЊЕ ➡
Козметичка кутија 50ml

ХЕРБАЛНИ СОСТОЈКИ И НИВНАТА УЛОГА ВО ПРОИЗВОДОТ:

HYPER LADY СОСТАВ/INCI

INCI: Вода, глицерин, сок од лицтови од Aloe Barbadensis, гума од Xanthan, хидроксиетил целулоза, прашок од Maca, кантарион во прав, Capsicum Annuum екстракт, масло од Ocimum Basilicum (босилок), Witch Hazel прашок, рузмарин екстракт, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Cinamomum Zeylanicum Bark Oil

HYPER LADY СЕ ПРЕПОРАЧУВА КАЈ

НАМАЛЕНО ЖЕНСКО ЛИБИДО
ОТСУСТВО НА ОСЕТЛИВОСТ ПРИ СТИМУЛАЦИЈА
НАМАЛЕНА ВЛАЖНОСТ
ПОТЕШКОТИЈА ДА СЕ ДОСТИГНЕ ВРВОТ

СО РЕДОВНА УПОТРЕБА НА HYPER LADY ЌЕ ГО ПОСТИГНЕТЕ ПОСАКУВАНИОТ РЕЗУЛТАТ И ЌЕ ГО ИСПОЛНИТЕ СВОЈОТ ЦЕЛОСЕН ПОТЕНЦИЈАЛ

ОДБЕРЕТЕ ПОНУДА ПО ВАША МЕРКА

ИМПЕРИАЛ ЕУРО ГРОУП увоз-извоз ДООЕЛ Скопје

Седиште: Ул. ХРИСТО ТАТАРЧЕВ Бр.47Ј-1/2-2 С КОПЈЕ - КИСЕЛА ВОДА
 
Тел: +389 77 759 152 / Факс: +389 2 2744 911
contact@hypermen.mk