HYPER MEN

Тајната на машка задоволна насмевка!


100%

СЕРТИФИЦРАН И ЗДРАВСТВЕНО ИСПРАВЕН ПРОИЗВОД

100%

ПРОИЗВЕДЕНО СПОРЕД БАРАЊАТА НА ИСО 9001-2015 СТАНДАРДОТ

ШТО Е
HYPER MEN?

HYPER MEN кремата е УНИКАТЕН производ на пазарот поради неговиот состав и дејство! Наменет е за сите мажи кои сакаат незаборавно искуство во врската. Произведен од внимателно одбрани, сертифицирани и проверени хербални суровини. Природна формула специјално прилагодена за посилниот пол.

HYPER MEN НАЧИН НА УПОТРЕБА

hyper-man-boxC
Кремот за интимна масажа HYPER MEN е наменет за локална апликација. На интимната област претходно измиена со топла вода, нежно масирајте со мала количина од кремот, со умерено стискање од коренот нагоре. Масирајте додека кремата целосно не се апсорбира. Ваквата масажа применувајте ја 1-2 пати на ден по 2-3 минути. Ако постигнете целосна ерекција за време на масажата, почекајте пенисот да се спушти најмалку 80% за да избегнете внатрешно оштетување. Не е неопходно да се масира енергично, туку умерено. Масажата со кремот HYPER MEN ќе овозможи зголемен проток на крв во ткивото. Уживајте во незаборавно пријатното чувство и извонредните резултати што ќе ви ги даде оваа крема.
1НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ ➡
Несакани ефекти или нуспојави досега не се забележани или не постојат! Не користете на оштетена кожа, не користете веднаш по бричење и доколку има рани. Доколку почувствувате непријатно пецкање, исплакнете ја кремата со топла вода или гел за туширање.
2НАЧИН НА ЧУВАЊЕ ➡
Чувајте го затворен производот на собна температура. Не изложувајте на директна сончева светлина.
1РОК НА УПОТРЕБА ➡
Означено на пакувањето.
2ПАКУВАЊЕ ➡
Козметичка кутија 50ml

ХЕРБАЛНИ СОСТОЈКИ И НИВНАТА УЛОГА ВО ПРОИЗВОДОТ:

HYPER MEN состав/INCI

INCI: Вода, парафинска течност, петролатум, бутироспермум парки (шеа путер), масло од босилек, прашок од лист Гинко билоба, прашок од женшен, етерично масло од црн бибер, екстракт од лист од рузмарин, цедиум сулфатари, пропилен гликол, стеарил алкохол, феноксиетанол, етилхексилглицерин

HYPER MEN СЕ ПРЕПОРАЧУВА КАЈ

НАМАЛЕНО МАШКО ЛИБИДО
НЕЗАДОВОЛСТВО ОД СВОЈАТА ГОЛЕМИНАТА
ПРЕРАНА И НЕСАКАНА ЕЈАКУЛАЦИЈА
ЗА МАЖИ КОИ САКААТ ВРВНО ЗАДОВОЛСТВО

 

Кремот го купив од чиста љубопитност, но после неколку дена бев воодушевен од ефектите. Дури сега видов како треба да изгледа мојот потенција. Некако ми се зголеми самата машкост. Како и да е, ВИ БЛАГОДАРАМ!!!


Петар

30 години

 

Кремата е лесна за нанесување, не остава траги на облеката и дава одлични резултати


Огнен

26 години

  

Ја користам кремата веќе некое време, можам да кажам дека сум задоволен од резултатите

  


Борис

41 година

 

Да, ова е производот што го посакував долго време!
Дефинитивно можам да издржам подолго, а мојата партнерка е презадоволна

 


Анонимен

 

СО РЕДОВНА УПОТРЕБА НА HYPER MEN ЌЕ ГО ПОСТИГНЕТЕ ПОСАКУВАНИОТ РЕЗУЛТАТ И ЌЕ ГО ИСПОЛНИТЕ СВОЈОТ ЦЕЛОСЕН ПОТЕНЦИЈАЛ

personaltrainer3-pic1
ВАШИТЕ ТАЈНИ ЖЕЛБИ ДА СТАНАТ РЕАЛНОСТ
S1
НЕ ОСТАВА ДАМКИ НА ТЕКСТИЛ
S2
НЕ СЕ ЛЕПИ ЗА КОЖАТА КОГА ЌЕ СЕ ИСУШИ
S3
ЛЕСНО СЕ ПЛАКНЕ

ОДБЕРЕТЕ ПОНУДА ПО ВАША МЕРКА

ИМПЕРИАЛ ЕУРО ГРОУП увоз-извоз ДООЕЛ Скопје

Седиште: Ул. ХРИСТО ТАТАРЧЕВ Бр.47Ј-1/2-2
СКОПЈЕ - КИСЕЛА ВОДА
 
Тел: +389 77 759 152 / Факс: +389 2 2744 911
contact@hypermen.mk